Hakkımızda

Horma Turizm ve Taşımacılık Şirketi
 
2004 yılından beri personel taşımacılığı – Vip araç kiralama ve öğrenci taşımacılığı sektöründe faaliyet gösterme olan Horma Turizm Bu süre zarfında da Personel Taşımacılığı – araç kiralama – öğrenci taşımacılığı ve gezi organizasyon işlerinde kendini sürekli geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. Sektörlerinde önde gelen firmaların personel taşıma işlerini sorunsuz ve güvenle yapmaktadır. Personel taşımacılığı işinin yanında filo araç kiralama – otobüs kiralama – minibüs kiralama taleplerini de en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet vererek gerçekleştirmektedir.
 
Temel çalışma prensibimiz; etkin, güvenli hizmet ve müşteri memnuniyetidir . Yeni model araçlarımız, tecrübeli ve kibar kaptanlarımız ile aksamadan dakik ve güvenilir hizmet yürüten şirketimiz, Personel taşıma işini, koltuk sigortalı araçlarımızla çifte güvenlik içinde gerçekleştirmekten gurur duyacaktır.
 
Bu hizmeti verirken ;
 
Tüm servis sürücülerimiz,
 
Sorumluluk sahibi,
Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden,
İş deneyimlerinin zirvesinde,
Ticari Taşıt kullanma Belgeli,
En az 5 yıl ehliyetli
Kılık kıyafetine özen gösteren,
Güler yüzlü KİŞİLERDİR…
 
Tüm Servis Araçlarımız
 
0-5 yaş arasında,
Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan,
İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan,
Konforlu,Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan,
Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan,
Mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan,
Trafik,Kasko,İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış ARAÇLARDIR.